Archive for the ‘Domy Maklerskie’ Category

Rachunek Alior Trader całkowicie online

Biuro Maklerskie Alior Banku udostępniło klientom szybki i wygodny sposób otwarcia rachunku Alior Trader.

Osoby, które do tej pory nie były klientami banku mogą podpisać umowę o rachunek online. W celu jej autoryzacji wystarczy wykonać przelew z innego banku.

BZWBK wydali rekomendacje dla spółki PKN ORLEN

PKN ORLEN Analitycy BZWBK wydali rekomendacje dla spółki PKN ORLEN z 12 -miesięczną ceną docelową wyznaczoną na poziomie 57zł. Za główne czynniki wzrostu analitycy uznali dobre perspektywy spółki pod względem zwrotu z wcześniej poniesionych inwestycji , jak również możliwość wypłaty wyższej dywidendy w roku 2011. Technicznie spółka wygląda ciekawie. Na wykresie wyraźnie widać, że kurs odbił się od ostatniej linii wsparcia wyznaczonej na poziomie 42,24zł i zatrzymał się na poziomie 44 zł za akcje. Wskaźniki techniczne spółki nie wyglądają na wygrzane. Ostatnim wzrostom towarzyszył dosyć znaczny wzrost obrotów, spadki natomiast były robione już na znacznie mniejszych – to również ważny sygnał techniczny. Kolejny ważny poziom to 46,5 zł – jego dynamiczne przebicie przez kurs akcji w najbliższym czasie może świadczyć o tym że analitycy z bzwbk wiedzą co mówią.

Notowania giełd dostarczane są przez: Stooq.pl oraz Money.pl. Analiza Techniczna, Analiza Fundamentalna, Akcje, Portfele, Forex, ciekawostki z GPW: Giełda Papierów Wartościowych a także rynek alternatywny NewConnect. Ciekawe opinie w co zainwestować