Fundusze ALIOR SFIO dostępne bez prowizji

Do 29 marca br. można skorzystać z preferencyjnej oferty kupna jednostek wybranych subfunduszy z oferty ALIOR SFIO bez prowizji.

Wśród nich znajdują się subfundusze nagrodzone w ostatnim czasie m.in. przez redakcję Pulsu Biznesu oraz ekspertów portalu analizy.pl.

Osoby, które do 29 marca br. złożą polecenie kupna jednostek uczestnictwa subfunduszy: ALIOR Agresywny, ALIOR Stabilnych Spółek oraz ALIOR Aktywnej Selekcji nie zapłacą prowizji. Promocja skierowana jest w równym stopniu do obecnych klientów, jak i którzy nie korzystali dotychczas z usług Banku. Fundusze inwestycyjne Alior Banku można nabywać w ponad 200 jego oddziałach, a osoby będące już klientami Banku mogą również składać zapisy posługując się systemem bankowości internetowej i przez telefon.

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Fundusze ALIOR SFIO dostępne bez prowizji”

  1. Paweł napisał(a):

    No niby fajnie, że bez prowizji ale ciekawi mnie jaką stopę zwrotu miał ten fundusz za ostatni rok działalności.

Leave a Reply

Notowania giełd dostarczane są przez: Stooq.pl oraz Money.pl. Analiza Techniczna, Analiza Fundamentalna, Akcje, Portfele, Forex, ciekawostki z GPW: Giełda Papierów Wartościowych a także rynek alternatywny NewConnect. Ciekawe opinie w co zainwestować