Archive for the ‘Indeksy’ Category

Strukturyzowane certyfikaty depozytowe w Banku BPH

Bank BPH wprowadza do oferty nową 18-miesięczną lokatę inwestycyjną ze 100-proc. ochroną kapitału, z której dochód uzależniony jest od wyników indeksu WIG20.

Inwestuj w Przyszłość – w Deutsche Bank PBC ruszają zapisy

W Oddziałach Deutsche Bank PBC zaczęły się zapisy w ramach kolejnej subskrypcji 15-letniego produktu inwestycyjno-ubezpieczeniowego db Inwestuj w Przyszłość – Stabilny Wzrost VII, opartego o koszyk trzech indeksów Nomura: GoPoland, GoBrazil, GoChina, którego celem jest osiągnięcie pozytywnych rezultatów z inwestycji na wschodzących rynkach akcji: Polski, Brazylii i Chin.

Dzień z życia inwestora: mój dzisiejszy trade- FW20

Dzisiejsza analiza będzie nieco inna. Właściwie to nie będzie analiza. Ale krótki opis mojej dzisiejszej transakcji. Transakcja oczywiście na kontraktach fw20. Wczorajszy dzień mogłem zaliczyć do udanych po zamknięciu dwóch pozycji udało mi się zarobić jakieś 23pkt na każdym kontrakcie co daje jak wiadomo jaki zysk. Ale dziś był nowy dzień.

Notowania giełd dostarczane są przez: Stooq.pl oraz Money.pl. Analiza Techniczna, Analiza Fundamentalna, Akcje, Portfele, Forex, ciekawostki z GPW: Giełda Papierów Wartościowych a także rynek alternatywny NewConnect. Ciekawe opinie w co zainwestować