Ostrzeżenie o ryzyku inwestycyjnym

Ostrzeżenie o ryzyku inwestycyjnym

Serwis GPWpolska.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej. Żadna z zamieszczonych informacji nie może być traktowana jako wytyczna, dyspozycja, obietnica czy zobowiązanie że inwestor osiągnie zysk lub zmniejszy swoje straty wykorzystując zamieszone na stronie informacje. Transakcje na instrumentach inwestycyjnych, w szczególności instrumentach pochodnych wykorzystujących dźwignię finansową są z natury rzeczy spekulacyjne i mogą w efekcie przynieść straty i zyski, przekraczające zaangażowany przez inwestora kapitał początkowy.

Dodatkowo,

Przeprowadzone analizy nie są “rekomendacją” lub swego rodzaju “doradztwem” w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Analizy na portalu mają charakter edukacyjny przez co portal GPWpolska.pl oraz osoby kreujące wszelkie teksty na stronie nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie analiz.

Źródła informacji

Serwis GPWpolska.pl korzysta z informacji dostarczanych przez dystrybutorów informacji i mogą być one podstawą formułowania informacji zamieszczanych na stronie internetowej gpwpolska.pl. GPWpolska.pl nie bierze odpowiedzialności za kompletność i aktualność informacji zewnętrznych.

Notowania giełd dostarczane są przez: Stooq.pl oraz Money.pl. Analiza Techniczna, Analiza Fundamentalna, Akcje, Portfele, Forex, ciekawostki z GPW: Giełda Papierów Wartościowych a także rynek alternatywny NewConnect. Ciekawe opinie w co zainwestować