TVN – w trendzie spadkowym

Kurs akcji TVN od kilku sesji znajduje się w dosyć silnym trendzie spadkowym. Pojawiła się szansa na wybicie na północ przynajmniej w perspektywie krótkoterminowej na co wskazuje wskaźnik RSI = 28. Jednak strategia na wzrosty moim zdaniem jest do zastosowania w perspektywie tylko kilkudniowej potem najprawdopodobniej kurs ponownie zacznie spadać o czym świadczy bardzo wiarygodny wskaźnik SMA=200 sesji.

 

Linia czerwona wskazuje na prawdopodobny scenariusz. W przypadku pojawienia się jutro (30.11) na wykresie świecy w postaci „młota” ( silny zjazd w ciągu sesji na południe a następnie odbicie i jazda w górę) jeszcze bardziej wzmocni to prognozę o wybiciu, ale powtarzam moim zdaniem tylko w krótkim terminie a potem bardzo prawdopodobne kolejne spadki.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Notowania giełd dostarczane są przez: Stooq.pl oraz Money.pl. Analiza Techniczna, Analiza Fundamentalna, Akcje, Portfele, Forex, ciekawostki z GPW: Giełda Papierów Wartościowych a także rynek alternatywny NewConnect. Ciekawe opinie w co zainwestować